ACETON 125mL
Najniža danas
0,99 €
7,92 €/l · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
1,03 € 2 lanca
Najviša
1,06 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 0,99 €7,92 €/l
- KTC 1,06 €8,15 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 0,99 € (2.10.)
0,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892136321. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,99 € (-6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
1,06 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ59, 3.10.2026. (DURE BASARICEKA 16 A DURDEVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- POHIT D.O.O. ACETON 125 ml POHITnajniže u Bosi akcija 0,79 €6,32 €/l
- ACETON ULJNI 125MLnajniže u lancu Djelo Vodice 1,39 €11,12 €/l
- ACETON 200ML OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,76 €8,80 €/l
- PAGO SOK PAGO ACE 1 L PETnajniže u KTC-u 2,84 €2,84 €/l
- ACETON ACETON SOLVENTE S KALCIJEM 125mLnajniže u Sparu akcija 0,55 €4,40 €/l
- INDOR ACETON ULJNI 125 ML PARISIENNEnajniže u Sparu akcija 0,55 €4,40 €/l