SARDINA S POVRĆEM 90 g
Najniža danas
1,15 €
12,78 €/kg · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 1,15 €12,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,15 € (2.10.)
1,15 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892069957. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10130, 3.10.2026. (BRNAZE 180, SINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIRELA SARDINA S POVRĆEM 95 g MIRELAnajniže u Stridonu 1,34 €14,11 €/kg
- EVA SARDINA S POVRĆ U UMAKU 100g/50gnajniže u Metrou 1,56 €15,60 €/kg
- EVA BEZ PASTETA SARDINA MIRELA S POVRCEM U UMAKU OD RAJCICE 100 G PODRAVKAnajniže u Konzumu 0,10 €2,00 €/kg
- MARDESIC BRAND SARDINA S POVRCEM U UMAKU OD RAJCICE BEZ GLUTENA 100 Gnajniže u Plodinama 1,39 €13,90 €/kg
- SARDINA POVRĆE 100 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,89 €8,90 €/kg
- MARE SARDINA S POVRĆEM 105 g MAREnajniže u Bosi 1,30 €17,57 €/kg