Galić Vino bijelo 9 0,75 L
16,49 €
21,99 €/l · u 7 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
18,20 € 7 lanaca
Najviša
21,09 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 16,49 €21,99 €/l
- Stridon 16,59 €22,12 €/l
- Vrutak 16,70 €22,27 €/l
- Djelo Vodice 16,99 €22,65 €/l
- Metro 19,55 €26,07 €/l
- Kaufland 19,99 €26,65 €/l
- Spar 21,09 €28,12 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891991303. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
16,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stridon
-
16,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Vrutak
-
16,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
16,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
19,55 € (-2%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
19,99 € (-5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
21,09 € (-2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GALIC VINO GRASEVINA G TOCKA 0,75 Lnajniže u Stridonu 6,62 €8,83 €/l
- GALIC VINO CHARDONNAY 0,75 L GALICnajniže u lancu Djelo Vodice 13,99 €18,65 €/l
- VINO GALIĆ GRAŠEVINA 0,75 Lnajniže u Sparu akcija 10,99 €14,65 €/l
- GALIC VINO SAUVIGNON 0,75 L GALICnajniže u Stridonu 11,09 €14,79 €/l
- Galić Galić Vino bij.Graševina kasna berb0,75Lnajniže u lancu Vrutak 13,70 €18,27 €/l