POVRĆE ZA JUHU 500g
Najniža danas
1,69 €
3,38 €/kg · u 1 lancu
u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 1,69 €3,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,69 € (3.10.)
1,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859891904075
- Trgovina Krk
-
1,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- STUDENAC-ROBNA MARKA POV. ZA JUH. VOĆARNA STUDENCA 500 gnajniže u Studencu 1,29 €2,58 €/kg
- KOTANYI ZACINI ZACIN ZA JUHU 18 G VRECICA KOTANYInajniže u lancu Jadranka 1,09 €60,56 €/kg
- HLAD ZAMRZ HLAD 400 g MIX POVR.ZA JUHnajniže u Bosi 1,49 €3,72 €/kg
- HLAD ZAMRZ HLAD 400 g MIX POVR.ZA JUHnajniže u Bosi 1,49 €3,72 €/kg
- LEDO POVRCE POVRCE ZA JUHU 400 G LEDOnajniže u Stridonu 2,04 €5,10 €/kg
- NO BRAND POVRĆE ZA JUHU 500g.najniže u Eurospinu 1,29 €2,58 €/kg