SIR TARTUFIN 300 g
12,99 €
43,30 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
14,22 € 5 lanaca
Najviša
15,65 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 12,99 €43,30 €/kg
- Plodine 13,99 €46,63 €/kg
- Tommy 13,99 €46,63 €/kg
- Konzum 14,49 €48,30 €/kg
- Ribola 15,65 €52,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891700646. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
12,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
13,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
13,99 € (-3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
14,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
15,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZIGANTE SIR KRAVLJI S TARTUF 200 g ZIGANTEnajniže u Tommyju 9,99 €49,95 €/kg
- ZIGANTE KONZERVIRANO MASLINE SA SIR/SKU/TART 190 G ZIGANTE TARTUFInajniže u Kauflandu 6,20 €32,63 €/kg
- MIH sirana Tartufin, sir s tartufomnajniže u Lidlu 6,99 €34,95 €/kg
- PAŠKA SIRANA D.D. NAMAZ SIRNI TARTUFI 200 g PAŠKnajniže u Konzumu 2,29 €11,45 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI TARTUFIN MIH SIRANAnajniže u Konzumu 44,99 €44,99 €/kg
- Zdenka SIR S TARTUF.ZDEN.SLICE 100 gnajniže u Sparu 2,49 €24,90 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto13,80 € · 2.10.2026.