KRUH MIJEŠANI KUKUR 1200g PEKOM
1,99 €
1,66 €/kg · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
2,16 € 3 lanca
Najviša
2,25 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,99 €1,66 €/kg
- Studenac 2,24 €1,87 €/kg
- Konzum 2,25 €1,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891630042. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 176, 3.10.2026. (PRISTAVA KRAPINSKA 63, KRAPINA)
- Studenac
-
2,24 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1350, 3.10.2026. (Ul.I.Kukuljevića Sakcinskog 12, SVETI KRIŽ ZAČRETJE)
- Konzum
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0220, 3.10.2026. (DANKOVEČKA 95, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRUH KUKURUZNI MIJESANI 400 G PAK BRIONKAnajniže u Studencu 0,68 €1,70 €/kg
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 gnajniže u lancu Stanic akcija 1,02 €1,70 €/kg
- BESKVASNI KUKURUZNI MIJEŠANI KRUH 415G PAN-PEKnajniže u lancu Jadranka 1,99 €4,80 €/kg
- NIKOLAC-REG.PEK KRUH KUKUR.MIJEŠ. 500g pak. NIKOLACnajniže u Studencu 1,95 €3,90 €/kg
- FOŠA ZADAR-REG.PEK KRUH MIJEŠ.KUKUR. KALUP 400g PAKIRANInajniže u Studencu 2,32 €5,80 €/kg
- BO Kukuruzna ciabatta, 300gnajniže u Eurospinu 0,99 €3,30 €/kg