DŽEM DIDA BOŽA SMOKVA 700 g
4,69 €
6,70 €/kg · u 10 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
5,93 € 10 lanaca
Najviša
6,29 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 4,69 € je ispod 30-dnevnog minimuma (5,59 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadrankaakcija 4,69 €6,70 €/kg
- Studenac 5,69 €8,13 €/kg
- Ribola 5,79 €8,27 €/kg
- Djelo Vodice 5,99 €8,56 €/kg
- Trgovina Krk 6,15 €8,79 €/kg
- Metro 6,16 €8,80 €/kg
- Konzum 6,19 €8,84 €/kg
- Spar 6,19 €8,84 €/kg
- Tommy 6,19 €8,84 €/kg
- Plodine 6,29 €8,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891515745. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
4,69 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (5,59 €, 15.9.) (-16%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
5,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
5,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
6,15 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Metro
-
6,16 € (+4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
6,19 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
6,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
6,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
6,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DIDA BOŽA DŽEM SMOKVA NARANČA DIDA BOŽA 700gnajniže u lancu Jadranka akcija 4,69 €6,70 €/kg
- DIDA BOZA DZEM SMOKVA/NARANCA 240 G STAKLO DIDA BOZAnajniže u Kauflandu 3,69 €15,38 €/kg
- DIDA BOŽA DŽEM SMOKVA EKO 240G DIDA BOŽAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,94 €12,25 €/kg
- DIDA BOŽA NAMAZ SMOK NAR KAK EKO 240g DIDA BOŽAnajniže u lancu Jadranka akcija 2,94 €12,25 €/kg