VINO GRAŠEVINA 750ml
3,99 €
5,32 €/l · u 4 lanca
u Eurospinu
Prosječna
4,04 € 4 lanca
Najviša
4,19 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 3,99 €5,32 €/l
- Plodine 3,99 €5,32 €/l
- Spar 3,99 €5,32 €/l
- Tommy 4,19 €5,59 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891249633. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Plodine
-
3,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,99 € (-1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
4,19 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINO IURIS SAUV.+GRAŠEV.0,75 Lnajniže u Sparu akcija 5,49 €7,32 €/l
- VINO ILOK VINO GRASEVINA PRINCIPOVAC VRH. 0,75 Lnajniže u lancu Vrutak 27,49 €36,65 €/l
- VINO GRAŠE.ĐAKO.0,75 L VRHnajniže u Stridonu 3,94 €5,25 €/l
- KRAUTHAKER VINO GRAŠEVINA 45.3 PARALELA 1L KRAnajniže u Tommyju 5,85 €5,85 €/l
- VI.KRAUT.45,3 PAR.GRAŠ.0,75 Lnajniže u Stridonu 4,62 €6,16 €/l
- KUTJEVO VINO GRAŠEVINA KUTJEVO 0.75L KVnajniže u Plodinama akcija 5,79 €7,72 €/l