MED MELBI CVJETNI 700 g
5,00 €
7,14 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
8,29 € 4 lanca
Najviša
9,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 5,00 €7,14 €/kg
- Spar 8,99 €12,84 €/kg
- Metro 9,18 €13,11 €/kg
- Djelo Vodice 9,99 €14,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859891216109. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
5,00 € (-29%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 1200, 3.10.2026. (ZAGREBAČKA 115, VRBOVEC)
- Spar
-
8,99 € (-25%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Metro
-
9,18 € (+16%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MELBI MED CVJE. 12 g 100/1 VM2najniže u Ribolu 14,99 €1.249,17 €/kg
- MELBI MED CVJETNI 250 g V M2najniže u Sparu 4,49 €17,96 €/kg
- Melbi MED MELBI CVJETNI 450 gnajniže u Sparu 5,99 €13,31 €/kg
- MELBI 20GX210 MELBI MED CVJETNInajniže u Metrou 39,78 €9,47 €/kg
- MELBI MED CVJETNI 12 g VM2najniže u Studencu 0,13 €10,83 €/kg
- APIMEL MED CVJETNI 450g APIMELnajniže u KTC-u 2,69 €5,98 €/kg