Baccala Della Mamma Bakalar na bijelo90g
3,49 €
38,78 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
3,76 € 7 lanaca
Najviša
4,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 3,49 €38,78 €/kg
- Kaufland 3,59 €39,89 €/kg
- Spar 3,59 €39,89 €/kg
- Jadranka 3,69 €41,00 €/kg
- Konzum 3,69 €41,00 €/kg
- Plodine 3,79 €42,11 €/kg
- Trgovina Krk 4,49 €49,89 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890853015. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Kaufland
-
3,59 € (+16%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
3,59 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
3,69 € (+9%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
3,69 € (+12%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
3,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Trgovina Krk
-
4,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MILENA BAKALAR NA BIJELO 250 G MILENAnajniže u Plodinama 6,99 €27,96 €/kg
- MILENA PASTETA OD BAKALARA 100 G MILENAnajniže u Kauflandu 3,29 €32,90 €/kg
- MILENA BAKALAR OLIVETO 90 G MILENAnajniže u Kauflandu 3,89 €43,22 €/kg
- MILENA PASTETA OD BAKALARA S TARTUFIMA 100 G MILENAnajniže u Plodinama 3,29 €32,90 €/kg
- MILENA PASTETA OD BAKALARA S CHILLY PAPRIKOM 100 G MILENAnajniže u Plodinama 3,29 €32,90 €/kg
- MILENA PASTETA OD BAKALARA S MASLINAMA 100 G MILENAnajniže u Plodinama 3,29 €32,90 €/kg