Kolač Mađarica 450g
Najniža danas
7,99 €
17,76 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 7,99 €17,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 6,49 € (22.9.)
7,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859890208952. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
7,99 € (+23%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MADARICA LINO LADA 420 Gnajniže u Trgocentru 5,09 €12,12 €/kg
- BABIĆ PEKARA D.O.O. KOLAČ MAĐARICA 2/1 220 g BABIĆnajniže u Studencu 2,26 €10,27 €/kg
- LE SLASTICE MAĐARICA 420 gnajniže u Kauflandu akcija 3,69 €8,79 €/kg
- MLINAR KOLAČ MAĐARICA 500g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 5,29 €10,58 €/kg
- MLINAR KOLAČ MAĐARICA NOUGAT 400 g MLINARnajniže u Sparu akcija 5,99 €14,97 €/kg
- KUSTURA KOLAČI KOLAČ MAĐARICA 350g KUSTURAnajniže u lancu Gavranović 3,25 €9,29 €/kg