CIMET U KORI 20 g
0,69 €
34,50 €/kg · u 8 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,95 € 8 lanaca
Najviša
1,09 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,69 €34,50 €/kg
- KTC 0,90 €45,00 €/kg
- Vrutak 0,93 €46,50 €/kg
- Gavranović 0,99 €49,50 €/kg
- Konzum 0,99 €49,50 €/kg
- Spar 0,99 €49,50 €/kg
- Trgovina Krk 0,99 €49,50 €/kg
- NTL 1,09 €54,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859890104261. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.51, 3.10.2026. (Vitasovićeva poljana 11, Zagreb)
- KTC
-
0,90 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Vrutak
-
0,93 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
0,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Konzum
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Trgovina Krk
-
0,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
1,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAČIN CIMET KORICA KOTANYI 17gnajniže u Metrou 1,80 €105,88 €/kg
- AM. DODACI JELIMA HOD CIMET U KORI 18 g HODnajniže u lancu Stanic 1,19 €66,11 €/kg
- KOTANYI 350G KOTANYI CIMET U KORI 1,2Lnajniže u lancu Jadranka 17,49 €49,97 €/kg
- VEGETA MAESTRO CIMET U KORI 10 G VRECICA MAESTRO VEGETA PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,91 €91,00 €/kg
- METRO CHEF 300G MC CIMET U KORInajniže u Metrou 11,88 €39,60 €/kg
- KOTANYI 350G KOTANYI CIMET U KORI 1,2Lnajniže u Metrou 106,28 €50,61 €/kg