KISELA REPA 500G
Najniža danas
1,72 €
3,44 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,91 € 2 lanca
Najviša
2,09 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,72 €3,44 €/kg
- Plodine 2,09 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,72 € (3.10.)
1,72 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889781077. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
2,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- REPA KIS.REZANA 500 gnajniže u Studencu 1,89 €3,78 €/kg
- REPA KISELA MAD. 500 gnajniže u NTL-u 1,99 €3,98 €/kg
- Repa kisela Repa kisela 800g/600gnajniže u Stridonu 2,10 €2,62 €/kg
- Repa Repa kisela 500 g/450 gnajniže u Kauflandu 1,49 €2,98 €/kg
- Madig Repa kisela Madig 500gnajniže u Kauflandu 1,49 €2,98 €/kg
- KORA REPA KISELA REZANA 500gnajniže u Konzumu 2,29 €4,58 €/kg