DINGAČ RADOVIĆ 0,75 l
13,20 €
17,60 €/l · u 4 lanca
u Studencu
Prosječna
17,27 € 4 lanca
Najviša
19,39 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 13,20 €17,60 €/l
- Ribola 17,28 €23,04 €/l
- Konzum 19,19 €25,59 €/l
- Vrutak 19,39 €25,85 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889668217. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
13,20 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1062, 3.10.2026. (Josipa Nemeca 19, PETRINJA)
- Ribola
-
17,28 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Konzum
-
19,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Vrutak
-
19,39 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Druge veličine
- RADOVIĆ VINO DINGAČ PRESIDENT 0.75Lnajniže u Konzumu akcija 35,48 €47,31 €/l
- PZ POTOMJE *DINGAČ RESERVA 0.75L RADOVIĆnajniže u lancu Vrutak 28,99 €38,65 €/l
- PZ POTOMJE *DINGAČ RADOVIĆ DIVINUS 0.75L VRH SUHO 2018najniže u lancu Vrutak 69,99 €93,32 €/l
- MATUŠKO VINO DINGAČ MATUŠKO 0.75Lnajniže u Studencu akcija 14,00 €18,67 €/l