SHII TAKE 100g
Najniža danas
1,79 €
17,90 €/kg · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
1,82 € 2 lanca
Najviša
1,85 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 1,79 €17,90 €/kg
- KTC 1,85 €18,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,79 € (2.10.)
1,79 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889614795. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10351, 3.10.2026. (ULICA 144 BRIGADE HRVAT VOJSKE 5, SESVETE)
- KTC
-
1,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Bio Shii take 100g BIOnajniže u Studencu 1,69 €16,90 €/kg
- 30G SUŠENE BIO SHII TAKEnajniže u Metrou 7,51 €250,33 €/kg
- SPAR Vrtovi Hrvatske SHII-TAKE VH 100 gnajniže u Sparu 1,89 €18,90 €/kg
- METRO CHEF BIO 1KG MC BIO SHII TAKEnajniže u Metrou 16,63 €16,63 €/kg
- METRO CHEF BIO 100G MC BIO SHII TAKEnajniže u Metrou 1,93 €19,30 €/kg