VINO ILOK 1 L GRAŠEVINA KVA
Najniža danas
6,75 €
6,75 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
19,20 € 2 lanca
Najviša
31,65 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 6,75 €6,75 €/l
- Metro 31,65 €5,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 6,75 € (3.10.)
6,75 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889556989. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
6,75 € (-2%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2563, 3.10.2026. (BANA JELAČIĆA 9, Vrpolje)
- Metro
-
31,65 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINO ILOK VINO ILOK GRASEVINA 5 L BBnajniže u Plodinama akcija 9,95 €1,99 €/l
- ILOČKI PODRUMI VINO ILOK 750 ml GRAŠEVINA KVAnajniže u Bosi 7,23 €9,64 €/l
- ILOČKI PODRUMI VINO ILOK 1 L GRAŠEVINA KVAnajniže u Bosi 6,75 €6,75 €/l
- Ilok Graševina Ilok Graševina Vino bijelo kvalitetno 1Lnajniže u Stridonu 2,95 €2,95 €/l
- ILOČKI PODRUMI VINO GRAŠEVINA KV 0.75L ILOČKI PODRUnajniže u lancu Jadranka akcija 5,69 €7,59 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VINO BIJELO ILOČKA GRAŠEVINA 1L ILOČKI PODRUMInajniže u Metrou 5,28 €5,28 €/l