VINO ILOK 3 L GRAŠEVINA BiB
Najniža danas
14,95 €
4,98 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
50,94 € 2 lanca
Najviša
86,93 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 14,95 €4,98 €/l
- Metro 86,93 €4,83 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 14,95 € (3.10.)
14,95 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889556675. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
14,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2414, 3.10.2026. (BOŠNJACI 88, Ivankovo)
- Metro
-
86,93 € (+48%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINO ILOK VINO GRASEVINA ILOK 5 L BBnajniže u Lidlu 8,99 €1,80 €/l
- VINO ILOK VINO ILOK GRASEVINA 5 L BBnajniže u Plodinama akcija 9,95 €1,99 €/l
- VINO ILOK GRAŠEVINA VINA ILOK 5L BIB KV SUHOnajniže u lancu Vrutak 11,99 €2,40 €/l
- ILOČKI PODRUMI VINO GRAŠEVINA BAG IN BOX 3L ILOČKInajniže u Stridonu 9,16 €3,05 €/l