GRAŠEVINA ILOK 0.187L KV SUHO 2025 -20/1-
1,75 €
9,36 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
2,11 € 3 lanca
Najviša
2,29 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,75 €9,36 €/l
- Tommy 2,29 €12,25 €/l
- Vrutak 2,29 €12,25 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889556446. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Tommy
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINO ILOK VINO GRASEVINA 0,75 L VINA ILOKnajniže u lancu Vrutak 4,39 €5,85 €/l
- VINO ILOK GRAŠEVINA VINA ILOK 5L BIB KV SUHOnajniže u lancu Vrutak 11,99 €2,40 €/l
- POLJOPRIVREDNA ZADRUGA TRS *GRAŠEVINA TRS ILOK 1L KV SUHO -6/1-najniže u lancu Vrutak 6,79 €6,79 €/l
- POLJOPRIVREDNA ZADRUGA TRS *GRAŠEVINA TRS ILOK 0.75L KV SUHO -6/1-najniže u lancu Vrutak 6,99 €9,32 €/l
- ILOČKI PODRUMI VINO GRAŠEVINA KV 0.75L ILOČKI PODRUnajniže u lancu Jadranka akcija 5,69 €7,59 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VINO BIJELO ILOČKA GRAŠEVINA 1L ILOČKI PODRUMInajniže u Metrou 5,28 €5,28 €/l