VINO PLAVAC MALI PELJEŠAC 0,75l
Najniža danas
5,89 €
7,85 €/l · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
9,44 € 2 lanca
Najviša
12,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 5,89 €7,85 €/l
- Djelo Vodice 12,99 €17,32 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,89 € (2.10.)
5,89 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889229432. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
5,89 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
12,99 € (+12%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PELJESKI VRHOVI VINO PLAVAC MALI PELJESAC 0,75 L PZ PELJESKI VRHOVInajniže u Kauflandu 11,32 €15,09 €/l
- Pelješki vrhovi Pelj.Vrh.Vino crv.Plav.Mali Dranče 0,75Lnajniže u Kauflandu 13,58 €18,11 €/l
- VRUTAK D.O.O. VINO PLAVAC MALI ČURLIN PELJEŠAC 0,75Lnajniže u NTL-u 13,43 €17,91 €/l
- VINA HRVATSKE VINO PLAVAC 0.75L BADEL 1862najniže u Stridonu 6,09 €8,12 €/l