Ragusa pužići 65 400 g
1,55 €
3,88 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
1,55 € 3 lanca
Najviša
1,56 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,55 €3,88 €/kg
- Spar 1,55 €3,88 €/kg
- KTC 1,56 €3,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889154055. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
1,55 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
1,56 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- RAGUSA BRAND TJESTENINA PUZ 66 400 G PARADISOnajniže u Kauflandu 1,55 €3,88 €/kg
- RAGUSA BRAND TJESTENINA PUZ 63 400 G PARADISO VRECICAnajniže u Trgocentru 1,48 €3,70 €/kg
- Ragusa Ragusa veliki pužići 400gnajniže u Kauflandu 1,55 €3,88 €/kg
- Ragusa Ragusa pužići 62 400 gnajniže u Kauflandu 1,55 €3,88 €/kg
- RAGUSA PUŽIĆ 65 3/1 RAGUSAnajniže u KTC-u 6,49 €2,16 €/kg
- RAGUSA PUŽIĆI 63 3/1 RAGUSAnajniže u KTC-u 6,49 €2,16 €/kg