Vrganji sušeni 30g
4,99 €
166,33 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
5,48 € 3 lanca
Najviša
5,75 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 4,99 €166,33 €/kg
- Plodine 5,69 €189,67 €/kg
- Metro 5,75 €191,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859889098144. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
4,99 € (+11%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
5,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 123, 3.10.2026. (RADNICKA 29, RIJEKA)
- Metro
-
5,75 € (+5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VG FRYER VRGANJ SUSENI 20 G VG FRYERnajniže u Plodinama 3,58 €179,00 €/kg
- 1000 G SUŠENI VRGANJInajniže u Metrou 154,59 €154,59 €/kg
- DESPAR VRGANJI SUŠENI DESPAR 40 gnajniže u Sparu 4,49 €112,25 €/kg
- KOTANYI 153G KOTANYI SUŠ. VRGANJI 1,2Lnajniže u Metrou 36,88 €241,05 €/kg
- KOTANYI 153G KOTANYI SUŠ. VRGANJI 1,2Lnajniže u Metrou 221,25 €241,01 €/kg