MJEŠANI KEKSI 500g
Najniža danas
2,52 €
5,04 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,59 € 2 lanca
Najviša
2,66 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,52 €5,04 €/kg
- KTC 2,66 €5,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,52 € (3.10.)
2,52 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859889085069. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- KTC
-
2,66 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Gabrieli Gabrieli domaći keksi 750gnajniže u Studencu 3,79 €5,05 €/kg
- ORBICO D.O.O. KEKS MANNER BELVEDERE 400gnajniže u Sparu 2,16 €5,40 €/kg
- DR. OETKER MJEŠ. DR.OE 500 g BOŽ.KEKS.KLASInajniže u Konzumu 2,00 €4,00 €/kg
- SARA MIX 350 g KRAŠnajniže u Stridonu 1,79 €5,11 €/kg
- Podravka DOLCELA MJEŠ.COOKIE 40 gnajniže u Tommyju akcija 0,69 €17,25 €/kg