MASLINE CRNE 700 g TRENTON
Najniža danas
2,39 €
3,41 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,99 € 2 lanca
Najviša
3,59 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,39 €3,41 €/kg
- Tommy 3,59 €5,13 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,39 € (3.10.)
2,39 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888906174. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
3,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10351, 3.10.2026. (ULICA 144 BRIGADE HRVAT VOJSKE 5, SESVETE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CRNE MASLINE 690G ODKOŠTIČENE TRENTONnajniže u lancu Djelo Vodice 2,19 €3,17 €/kg
- Trenton MASLINE TRENTON CRNE B.K.580 gnajniže u Metrou 3,14 €5,41 €/kg
- TRENTON MASLINE CRNE 580 g TRENTONnajniže u Metrou 2,78 €4,79 €/kg
- TRENTON 4,5KG TRENTON CRNE MASL B.K.najniže u Metrou 14,36 €3,19 €/kg
- TRENTON 580G TRENTON CRNE MASLINE B.K.najniže u Metrou 37,65 €5,41 €/kg
- TRENTON 4,5KG TRENTON MASL CRNE S KOŠTnajniže u Metrou 14,53 €3,23 €/kg