ULJE BUČINO 250ml HLADNIĆ
Najniža danas
5,79 €
23,16 €/l · u 2 lanca
u KTC-u
Prosječna
6,24 € 2 lanca
Najviša
6,69 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 5,79 €23,16 €/l
- Konzum 6,69 €26,76 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 5,79 € (3.10.)
5,79 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888867062. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
5,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
6,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Hladnić ULJE BUČINO SALAT.HLADN.250 mlnajniže u Sparu 2,99 €11,96 €/l
- HLADNIĆ ULJE BUČINO 500ml HLADNIĆnajniže u Metrou 10,59 €21,18 €/l
- HLADNIĆ BUČINO ULJE 1/1 HLADNIĆnajniže u Metrou 18,59 €18,59 €/l
- HLADNIĆ 0,5L HLADNIĆ ULJE BUČINOnajniže u Metrou 127,13 €21,19 €/l
- Hladnić ULJE BUČINO EKO HLADNIĆ 250 mlnajniže u Sparu 8,49 €33,96 €/l
- LETIFICO BUČINO ULJE HLAD PREŠ 250ml GRANAnajniže u Konzumu 9,29 €37,16 €/l