20G BELJE ABC SVJEŽI KREM SIR
Najniža danas
43,56 €
22,69 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 43,56 €22,69 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 43,56 € (2.10.)
43,56 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888858534. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
43,56 € (+4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ABC NAMAZ SIR ABC 500 G BELJE ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu 5,49 €10,98 €/kg
- ZVIJEZDA PLUS D.O.O. SIR ABC 70% mm 100 g BELJEnajniže u Ribolu akcija 1,15 €11,50 €/kg
- BELJE 200G BELJE ABC SVJEŽI KREM SIRnajniže u lancu Djelo Vodice 2,59 €12,95 €/kg
- BELJE 100G BELJE ABC SVJEŽI KREM SIRnajniže u lancu Djelo Vodice 1,15 €11,50 €/kg
- ABC NAMAZ SIR ABC CILI 100 G BELJE ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu 1,35 €13,50 €/kg
- ABC SVJEŽI KREM SIR SIR ABC KREM 2,5 kgnajniže u Metrou 23,36 €9,34 €/kg