SOL PAG 5kg KRUPNA
2,39 €
0,48 €/kg · u 5 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,63 € 5 lanaca
Najviša
2,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,39 €0,48 €/kg
- NTL 2,45 €0,49 €/kg
- Gavranović 2,65 €0,53 €/kg
- Trgovina Krk 2,69 €0,54 €/kg
- Spar 2,99 €0,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888817159. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- NTL
-
2,45 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Gavranović
-
2,65 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
2,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121056, 3.10.2026. (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
- Spar
-
2,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 5kg PVC SOLANAnajniže u Metrou 2,66 €0,53 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 10 kg SOLANA PAGnajniže u Konzumu 3,00 €0,30 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 1kg PVC SOLANA PAGnajniže u Kauflandu 0,49 €0,49 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 1kg KUTIJA SOLANAnajniže u lancu Vrutak 0,85 €0,85 €/kg
- SOLANA PAG SOL 25/1 PAG KRUPNAnajniže u Konzumu 0,30 €0,30 €/kg
- PAG 91 d.o.o. SOL PAG 1kg KRUPNA PVCnajniže u Lidlu 0,49 €0,49 €/kg