Marodi uski rezanci s jajima 400 g
1,79 €
4,47 €/kg · u 17 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,53 € 17 lanaca
Najviša
2,89 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,79 €4,47 €/kg
- Vrutak 1,79 €4,47 €/kg
- Metro 2,06 €5,15 €/kg
- Jadranka 2,59 €6,47 €/kg
- KTC 2,59 €6,47 €/kg
- Kaufland 2,59 €6,47 €/kg
- Konzum 2,59 €6,47 €/kg
- Plodine 2,59 €6,47 €/kg
- Ribola 2,59 €6,47 €/kg
- Stanic 2,59 €6,47 €/kg
- Tommy 2,59 €6,47 €/kg
- Gavranović 2,69 €6,72 €/kg
- Trgocentar 2,69 €6,72 €/kg
- Trgovina Krk 2,75 €6,88 €/kg
- NTL 2,79 €6,97 €/kg
- Studenac 2,79 €6,97 €/kg
- Boso 2,89 €7,23 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888666009. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Vrutak
-
1,79 € (-31%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
2,06 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stanic
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Tommy
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Gavranović
-
2,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
2,75 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
2,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
2,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
2,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARODI D.O.O. TJ.DOMACI USKI REZANCI S JAJIMA 400g MARODInajniže u KTC-u 1,69 €4,22 €/kg
- MARODI TIJESTO REZAN USK MRK JAJ 400g MARODnajniže u Stridonu 1,99 €4,97 €/kg
- MARODI 400G MARODI DOM USKI REZ S JAJnajniže u Metrou 15,30 €4,78 €/kg
- MARODI 400G MARODI USK.REZ.S JAJnajniže u Metrou 16,50 €5,16 €/kg
- TJESTENINA USKI REZANCI S JAJIMA 400G MARODInajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €7,48 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto2,26 € · 2.10.2026.