TJ.KL.MARIĆ TAGLIAT.N.5 250 g
Najniža danas
2,59 €
10,36 €/kg · u 2 lanca
u Konzumu
Prosječna
2,69 € 2 lanca
Najviša
2,79 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 2,59 €10,36 €/kg
- Spar 2,79 €11,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,59 € (3.10.)
2,59 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888499942. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
2,59 € (-7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
2,79 € (+8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA M TIJESTO TAGLIATELLE 250 g KLARA Mnajniže u Ribolu akcija 2,23 €8,92 €/kg
- KLARA M TAGLIATELLE RUST. 500 G KLARA MARICnajniže u Metrou 3,99 €7,98 €/kg
- KLARA M TAGLIATELLE NO 10 ISTARSKE LAZANJE 500 G KLARA MARICnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg
- KLARA M TAGLIATELLE SA SPINATOM NO 10 500 G KLARA MARICnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg
- KLARA M TIJESTO ISTARSKE LAZANJE No.10 250g KLARA MARIĆnajniže u Tommyju akcija 1,79 €7,16 €/kg
- KLARA M TIJESTO ŠIROKE LAZANJE 500g KLARA Mnajniže u Tommyju akcija 3,35 €6,70 €/kg