Tjesteninka makaron 1 kg
1,69 €
1,69 €/kg · u 3 lanca
u KTC-u
Prosječna
1,74 € 3 lanca
Najviša
1,85 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,69 €1,69 €/kg
- Kaufland 1,69 €1,69 €/kg
- NTL 1,85 €1,85 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888344983. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ44, 3.10.2026. (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Kaufland
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1430, 3.10.2026. (Lapovacka 15 Vinkovci)
- NTL
-
1,85 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Tjesteninka Tjesteninka makaron tjes. b.j.400 gnajniže u Kauflandu 1,39 €3,47 €/kg
- ARO 500G ARO TJES MAKARON BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJES MAKARON BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- MITSIDES TJEST MITSIDES 500 g INT.MAKARONnajniže u Bosi 1,39 €2,78 €/kg
- TOJETO MAKARONI S UMAKOM BOLOGNESE 175g TOJETOnajniže u lancu Gavranović 1,59 €9,09 €/kg
- DANUBIUS TJEST DANUBIUS 400 g MAKARONI DUnajniže u Bosi 1,19 €2,97 €/kg