Tjesteninka pužić 1 kg
1,69 €
1,69 €/kg · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
1,87 € 4 lanca
Najviša
2,25 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,69 €1,69 €/kg
- Kaufland 1,69 €1,69 €/kg
- NTL 1,85 €1,85 €/kg
- Spar 2,25 €2,25 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888344945. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ44, 3.10.2026. (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Kaufland
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1430, 3.10.2026. (Lapovacka 15 Vinkovci)
- NTL
-
1,85 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Spar
-
2,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87027, 3.10.2026. (labin pulska ulica 2c)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Tjesteninka Tjesteninka pužić tjes.b.j. 400 gnajniže u Kauflandu 1,39 €3,47 €/kg
- ULTRA TJESTENINA PUŽIĆI 1KG (10)najniže u Ribolu 1,59 €1,59 €/kg
- TJE.PAŠTARIA DURUM PUŽI 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,33 €2,66 €/kg
- RAGUSA BRAND TJESTENINA PUZ 66 400 G PARADISOnajniže u Kauflandu 1,55 €3,88 €/kg
- RAGUSA BRAND TJESTENINA PUZ 63 400 G PARADISO VRECICAnajniže u Trgocentru 1,48 €3,70 €/kg
- KOLEDA PUZICI BR.2 S JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Bosi 2,05 €5,12 €/kg