Aroma breskva 15 ml
1,30 €
86,67 €/l · u 8 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,77 € 8 lanaca
Najviša
2,15 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,30 €86,67 €/l
- Ribola 1,59 €106,00 €/l
- Kaufland 1,79 €119,33 €/l
- Konzum 1,79 €119,33 €/l
- Plodine 1,79 €119,33 €/l
- Tommy 1,79 €119,33 €/l
- Trgovina Krk 1,99 €132,67 €/l
- Gavranović 2,15 €143,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888333154. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.20, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 009, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
- Kaufland
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
1,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
2,15 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARO 2650ML ARO KOMPOT BRESKV POLOVnajniže u Metrou 6,48 €2,49 €/kg
- ARO 500ML ARO TEK SAPUN BRESKVAnajniže u Metrou 0,76 €1,52 €/l
- ARO 1L ARO TEK SAPUN BRESKVAnajniže u Metrou 1,15 €1,15 €/l
- ARO 5L ARO TEK SAPUN BRESKVAnajniže u Metrou 3,49 €0,70 €/l
- ARO 500ML ARO TEK SAPUN BRESKVAnajniže u Metrou 8,85 €1,47 €/l
- ARO 1L ARO TEK SAPUN BRESKVAnajniže u Metrou 13,80 €1,15 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,35 € · 2.10.2026.