PIVO PAN 500 ml LIMENKA
Najniža danas
1,52 €
3,04 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,52 € 2 lanca
Najviša
1,52 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,52 €3,04 €/l
- Jadranka 1,52 €3,04 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,52 € (3.10.)
1,52 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859888291164. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Jadranka
-
1,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CARLSBERG-PIVO PIVO PAN LIMENKA 4*0,5 lnajniže u lancu Djelo Vodice 5,49 €2,75 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN RADLER LIMUN 0,5L LIMnajniže u Kauflandu 0,89 €1,78 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN 4x0,5 L LIMENKAnajniže u NTL-u 4,49 €2,25 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN 0,5 L LIM. CARLSBERG CROATIAnajniže u Trgocentru akcija 1,19 €2,38 €/l
- PAN PIVO PAN ZLATNI 0.5L LIMENKAnajniže u Ribolu akcija 1,19 €2,38 €/l
- PAN PIVO PAN 6x500 ml limenkanajniže u Bosi 7,63 €2,54 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?