Listovi za pite i savijače 500 g Clarum
1,23 €
2,46 €/kg · u 14 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,61 € 14 lanaca
Najviša
1,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadrankaakcija 1,23 €2,46 €/kg
- Metro 1,23 €2,46 €/kg
- Plodine 1,23 €2,46 €/kg
- Studenac 1,23 €2,46 €/kg
- Trgocentar 1,23 €2,46 €/kg
- Kaufland 1,75 €3,50 €/kg
- Spar 1,75 €3,50 €/kg
- Tommy 1,75 €3,50 €/kg
- Ribola 1,79 €3,58 €/kg
- Vrutak 1,79 €3,58 €/kg
- Gavranović 1,85 €3,70 €/kg
- KTC 1,85 €3,70 €/kg
- Konzum 1,85 €3,70 €/kg
- NTL 1,99 €3,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888231702. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,23 €; akcija je počela prije naših zapisa (-17%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
1,23 € (-17%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
1,23 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Studenac
-
1,23 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1078, 3.10.2026. (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Trgocentar
-
1,23 € (-38%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Kaufland
-
1,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
1,75 € (-5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,75 € (-12%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
1,85 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- KTC
-
1,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,85 € (+6%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
1,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Druge veličine
- Clarum LISTOVI ZA SAV.INTE.BRAŠ.400 gnajniže u lancu Jadranka 1,49 €3,72 €/kg
- CLARUM D.O.O. LISTOVI ZA PITE I SAVIJAČE 300 g CLARUMnajniže u Sparu 0,99 €3,30 €/kg
- CLARUM KOR.PIT. I SAV.500 g CLARUMnajniže u KTC-u 1,23 €2,46 €/kg
- TOJETO LISTOVI ZA SAVIJAČE 500 g TOJETOnajniže u Bosi 1,23 €2,46 €/kg
- CLARUM-SVJEŽA TIJESTA PANERO LISTOVI ZA PITE I SAVIJAČE 500 gnajniže u Studencu 1,23 €2,46 €/kg
- TOJETO LISTOVI ZA PITE I SAVIJAČE 400 g TOJETOnajniže u NTL-u 1,29 €3,23 €/kg