JAMNICA BOCA 0,5 l
0,49 €
0,98 €/l · u 9 lanaca
u Tommyju
Prosječna
0,72 € 9 lanaca
Najviša
0,80 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 0,49 €0,98 €/l
- Plodine 0,70 €1,40 €/l
- Vrutak 0,71 €1,42 €/l
- Djelo Vodice 0,75 €1,50 €/l
- Stridon 0,75 €1,50 €/l
- Studenac 0,75 €1,50 €/l
- Trgocentar 0,75 €1,50 €/l
- KTC 0,78 €1,56 €/l
- Jadranka 0,80 €1,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859888152021. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-38%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
0,70 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 034, 3.10.2026. (BUDACKA ULICA 25, GOSPIC)
- Vrutak
-
0,71 € (+11%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
0,75 € (+9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
0,75 € (+9%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Studenac
-
0,75 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Trgocentar
-
0,75 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- KTC
-
0,78 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ54, 3.10.2026. (SISACKA ULICA 14 KUTINA)
- Jadranka
-
0,80 € (+10%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Druge veličine
- JAMNICA AMBAL BOCA 0,25 JAMNICAnajniže u lancu Jadranka 0,16 €0,64 €/l
- BOCA VODE 0,5L JAMNICAnajniže u lancu Jadranka 0,20 €0,40 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZ.JAMNICA 1L POV.BOCAnajniže u Stridonu 0,68 €0,68 €/l
- JAMNICA JAMNICA 0.33 L POV. (20)najniže u Stridonu 0,73 €2,21 €/l
- JAMNICA plus d.o.o. VINO FEŠTA 1L BOCA VUPIKnajniže u lancu Gavranović 2,68 €2,68 €/l
- BELJE VINA VINO MERLOT KVALITETNI 1 L BELJE BOCAnajniže u Metrou 5,81 €5,81 €/l