KRUH PEKAR 400 g BAKIN
Najniža danas
1,89 €
4,72 €/kg · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,92 € 2 lanca
Najviša
1,95 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,89 €4,72 €/kg
- NTL 1,95 €4,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,63 € (30.9.)
1,89 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858897585493. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- NTL
-
1,95 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20201, 3.10.2026. (K. TOMISLAVA 3, BILJE)
Druge veličine
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN PAKIRANI 500gnajniže u lancu Gavranović 2,95 €5,90 €/kg
- MLINAR KRUH BAKIN 500g PAK MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- BRIOŠ-REG.PEK KRUH BAKIN BRIOŠ 500 gnajniže u Studencu 1,92 €3,84 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN 500gnajniže u Studencu 2,95 €5,90 €/kg
- FOŠA ZADAR-REG.PEK KRUH BAKIN ŠTRUCA 400 g PAKIRANInajniže u Studencu 2,55 €6,38 €/kg
- KRUH BAKIN PAK MLIN I PEKARE 500g KOnajniže u Konzumu 1,59 €3,18 €/kg