Kolach Bijela pita 420 g
Najniža danas
3,99 €
9,50 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
4,49 € 2 lanca
Najviša
4,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribolaakcija 3,99 €9,50 €/kg
- Kaufland 4,99 €11,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858894681716. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-20%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
4,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Druge veličine
- KOLAČ BIJELA PITA 400 gnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €12,47 €/kg
- BIJELA PITA 420G EKOS PEKARNICAnajniže u KTC-u 4,24 €10,10 €/kg
- K PLUS KOLAČ BIJELA PITA K PLUS 400gnajniže u Konzumu akcija 4,49 €11,22 €/kg
- KAILA D.O.O. KOLAČ BIJELA PITA 450 g KAILAnajniže u NTL-u 7,99 €17,76 €/kg
- MIVIT PEKARA d.o.o. KOLAČ BIJELA PITA 500g MIVITnajniže u lancu Gavranović 5,99 €11,98 €/kg