SLANINA DIMLJENA NAREZAK 230g
Najniža danas
7,29 €
31,70 €/kg · u 1 lancu
u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 7,29 €31,70 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 7,29 € (3.10.)
7,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858894291915. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
7,29 € (+12%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0200, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SLAN.DIMLJ.100g PIKnajniže u Stridonu 2,65 €26,50 €/kg
- TOJETO SLANINA DIMLJENA NAREZAK 100 g VP DALMARnajniže u Bosi akcija 1,60 €16,00 €/kg
- BELJE SLANINA BARANJSKA NAR 100g MAnajniže u lancu Jadranka 2,79 €27,90 €/kg
- MEAT APETIT SLANINA DIMLJENA NAREZAK 150gnajniže u Eurospinu 2,09 €13,93 €/kg
- MEAT APETIT SLANINA DIMLJENA NAREZAK 150gnajniže u Eurospinu 2,09 €13,93 €/kg