BARUN 35% 0,7 L ZVECEVO
Najniža danas
7,00 €
10,00 €/l · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
10,54 € 3 lanca
Najviša
12,64 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 7,00 €10,00 €/l
- KTC 11,97 €17,10 €/l
- Plodine 12,64 €18,06 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 7,00 € (3.10.)
7,00 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858894171088
- Studenac
-
7,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- KTC
-
11,97 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ86, 3.10.2026. (TEKSTILNA 1 A MURSKO SREDISCE)
- Plodine
-
12,64 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 051, 3.10.2026. (MATE VLASICA 38, POREC)
Druge veličine
- BARUN BARUN 35% ZVEČEVO 0.70 l (6)najniže u Stridonu 8,00 €11,43 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O LIKER BARUN 35% 0,7 L ZVEČEVOnajniže u Studencu akcija 8,00 €11,43 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O LIKER BARUN 35% 0,1 Lnajniže u NTL-u 1,19 €11,90 €/l
- FLEXWAY ADRIATIC D.O.O. ČOKOLADA DUBAI 45 gnajniže u Stridonu 1,79 €39,78 €/kg