SUHE GROŽĐICE 500g
Najniža danas
2,49 €
4,98 €/kg · u 2 lanca
u KTC-u
Prosječna
2,74 € 2 lanca
Najviša
2,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 2,49 €4,98 €/kg
- Plodine 2,99 €5,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,49 € (3.10.)
2,49 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858893921462
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
2,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MISTER SIBAMBA GROŽĐICE SUHE VELIKE 250gnajniže u Eurospinu 1,89 €7,56 €/kg
- RINFUZO GROZDICE RINFUZOnajniže u Plodinama 3,60 €
- KRESTO GROŽĐICE ZLATNE 200g KRESTOnajniže u Stridonu 1,19 €5,95 €/kg
- ULTRA GROŽĐICE 100 g ULTRAnajniže u lancu Jadranka 0,59 €5,90 €/kg
- ULTRA GROŽĐICE 200 g ULTRAnajniže u Ribolu 1,09 €5,45 €/kg
- AM.S. VOĆNI PROIZVODI HOD GROŽĐICE SUHE 200 g HODnajniže u lancu Stanic 1,69 €8,45 €/kg