Šampinjoni smeđi 250g
1,39 €
5,56 €/kg · u 2 lanca
u Eurospinu
Prosječna
1,39 € 2 lanca
Najviša
1,39 € u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,39 €5,56 €/kg
- Lidl 1,39 €5,56 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858893060116. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,39 € (+11%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
- Lidl
-
1,39 € (+8%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Šampinjoni smeđi 250gnajniže u Lidlu 1,39 €5,56 €/kg
- FRIDRIH ŠAMPINJONI SMEĐI 400g FRIDRIHnajniže u KTC-u 2,49 €6,23 €/kg
- SPAR Vrtovi Hrvatske ŠAMPI. BIJELI/SMEĐI VH 400 gnajniže u Sparu 2,29 €5,72 €/kg
- SAMPINJONI SMEDJI 250 Gnajniže u Plodinama 1,39 €5,56 €/kg
- METRO CHEF 250G MC PORTABELLA-SMEĐ ŠAMP.najniže u Metrou 1,64 €6,56 €/kg
- SKLADIŠTE VIP DUGOPOLJE ŠAMPINJONI MIX SME/BIJ 400 gnajniže u Tommyju 2,49 €6,23 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?