AJVAR BLAGI 680 g T!
Najniža danas
2,79 €
4,10 €/kg · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 2,79 €4,10 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,79 € (2.10.)
2,79 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858892942710. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATURETA AJVAR BLAGI 290 G NATURETAnajniže u Studencu akcija 1,00 €3,45 €/kg
- ZORELA AJVAR BLAGI 350 g ZORELAnajniže u lancu Trgovina Krk 1,99 €5,69 €/kg
- ZORELA AJVAR BLAGI 680 g ZORELAnajniže u NTL-u 2,49 €3,66 €/kg
- EVA EVA TUNA S AJVAROM BLAGIM 115g PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,32 €20,17 €/kg
- BAKINA TAJNA AJVAR UPRŽENI BAKINA TAJNA 300gnajniže u lancu Gavranović 4,99 €16,63 €/kg