JUHA POVRTNA S TJ. 60 g T!
Najniža danas
0,39 €
6,50 €/kg · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 0,39 €6,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 0,39 € (2.10.)
0,39 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858892941423. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALEVA JUHA POVRTNA S TJEST 37g ALEVAnajniže u Ribolu akcija 0,44 €9,78 €/kg
- FINI MINI JUHA POVRTNA S TJES VREĆ 16g FINI POnajniže u Stridonu 0,59 €36,88 €/kg
- POVRTNA JUHA S TJES. 60Gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €16,50 €/kg
- JUHA POVRTNA 37 g A LEVAnajniže u Ribolu 0,56 €15,14 €/kg
- SPAR JUHA POVRTNA TJESTENINA 43 gnajniže u Sparu 0,99 €23,02 €/kg
- FINETA POVRTNA BISTRA JUHA S TJESTENINOM FINETA 65 gnajniže u NTL-u 0,45 €6,92 €/kg