Gavrilović Kobasica Čajna 300 g
4,79 €
15,97 €/kg · u 10 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
6,33 € 10 lanaca
Najviša
7,19 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 4,79 €15,97 €/kg
- Spar 5,99 €19,97 €/kg
- Konzum 6,39 €21,30 €/kg
- Studenac 6,39 €21,30 €/kg
- Tommy 6,39 €21,30 €/kg
- Jadranka 6,49 €21,63 €/kg
- Metro 6,49 €21,63 €/kg
- Ribola 6,49 €21,63 €/kg
- Plodine 6,69 €22,30 €/kg
- NTL 7,19 €23,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858892725849. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
4,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
5,99 € (-8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
6,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Studenac
-
6,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
6,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
6,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Plodine
-
6,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- NTL
-
7,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ KOBASICA ČAJNA NARESCI GAV 80gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €21,12 €/kg
- GAVRILOVIC CAJNA KOBASICA MAXI VP GAVRILOVICnajniže u Trgocentru akcija 13,99 €13,99 €/kg
- Gavrilović Gavrilović Kobas.čajna maxi bez gl.600gnajniže u Kauflandu 11,45 €19,08 €/kg
- GAVRILOVIĆ ČAJNA KOBASICA GAVRILOVIĆnajniže u Ribolu akcija 14,99 €14,99 €/kg
- GAVRILOVIĆ D.O.O. KOBASICA ČAJNA VP GALA 300 g GAVRILOVIĆnajniže u Stridonu 2,79 €9,30 €/kg
- GAVRILOVIC CAJNA KOBASICA 300 G GAVRILOVICnajniže u Kauflandu 3,99 €13,30 €/kg