EPSKO VINO GRAŠEVINA 1 l MAKEDONIJA
3,57 €
3,57 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
4,07 € 5 lanaca
Najviša
4,72 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,57 €3,57 €/l
- Ribola 3,99 €3,99 €/l
- Djelo Vodice 4,01 €4,01 €/l
- Tommy 4,05 €4,05 €/l
- KTC 4,72 €4,72 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858892520208. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,57 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
4,01 € (+1%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
4,05 € (-20%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
4,72 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Druge veličine
- EPSKO VINO GRAŠEVINA 3L MAKEDONIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 6,99 €2,33 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. VINO GRAŠEVINA EPSKO 2l PETnajniže u KTC-u 5,25 €2,62 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O VINO EPSKO GRAŠEVINA 3L PETnajniže u lancu Jadranka akcija 7,99 €2,66 €/l
- EPSKO VINO GRAŠEVINA 2L MAKEDONIJAnajniže u Studencu 4,05 €2,02 €/l