ULTRA-MED CVJET.450g
Najniža danas
2,52 €
5,60 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,92 € 2 lanca
Najviša
3,32 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,52 €5,60 €/kg
- Jadranka 3,32 €7,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,52 € (3.10.)
2,52 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858891565064. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 036, 3.10.2026. (Sv.Mihovila 57 Trilj)
- Jadranka
-
3,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULT.MED CVJ.HR 450 gnajniže u Ribolu 3,18 €7,07 €/kg
- ULTRA MED CVJETNI 700 g U LTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,59 €5,13 €/kg
- ULTRA MED CVJETNI 450 g U LTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,89 €6,42 €/kg
- ULTRA MED CVJETNI 450 g U LTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,49 €5,53 €/kg
- ULTRA MED CVJETNI 12 g VREĆICA ULTRAnajniže u Ribolu 0,13 €10,83 €/kg
- APIMEL D.O.O. MED CVJETNI 100/1 12gnajniže u lancu Jadranka 0,13 €10,83 €/kg