PALENTA 400 g ULTRA
0,70 €
1,75 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
0,82 € 3 lanca
Najviša
0,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,70 €1,75 €/kg
- Jadrankaakcija 0,76 €1,90 €/kg
- Djelo Vodice 0,99 €2,47 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891564517. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Jadranka
-
0,76 €; akcija je počela prije naših zapisa (-4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
0,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KUHARELA PALENTA 400 g KUHARELAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,69 €1,72 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 40 gnajniže u lancu Vrutak 0,19 €4,75 €/kg
- ULTRA KRUPICA KUKUR. 750 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €1,32 €/kg
- ULTRA KRUPICA KUKUR. 750 g ULTRAnajniže u Trgocentru 0,59 €0,79 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 130 gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €6,08 €/kg
- ULTRA FLIPS ULTRA 90 gnajniže u lancu Jadranka 0,54 €6,00 €/kg