KREMINO 140 g ULTRA
0,79 €
5,64 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
0,92 € 5 lanaca
Najviša
0,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 0,79 €5,64 €/kg
- Jadranka 0,89 €6,36 €/kg
- Trgocentar 0,92 €6,57 €/kg
- Djelo Vodice 0,99 €7,07 €/kg
- Ribola 0,99 €7,07 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891563992. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
0,92 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Djelo Vodice
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
0,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA KREM NAMAZ.DUO 750 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 3,29 €4,39 €/kg
- CHIO ČIPS CHIO ČČ ULTR REB KREM PAP 120 gnajniže u Ribolu akcija 1,89 €15,75 €/kg
- ULTRA PLUS JUHA KREM GLJIV.70 g KUHARELA ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,58 €8,29 €/kg
- JUHA KREM GLJIVA 70G ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,39 €5,57 €/kg
- ULTRA KAKAO KREM NAMAZ 400G MISTER CREAM (12)najniže u Trgocentru 2,49 €6,23 €/kg
- Nivea Men Nivea Men Krema Sensitive ult.calmi.75mlnajniže u Konzumu 4,00 €50,00 €/l