KREKERI 250 g ULTRA
1,19 €
4,76 €/kg · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,23 € 3 lanca
Najviša
1,32 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,19 €4,76 €/kg
- Vrutak 1,19 €4,76 €/kg
- Ribola 1,32 €5,28 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891560649. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,19 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Ribola
-
1,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ULTRA KREK.RIŽA SLAN.60 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €13,17 €/kg
- ULTRA KREK.RIŽA PA.ZA.6O g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €13,17 €/kg
- COLUSSI KREKER SLANI 250 g COLUSSInajniže u lancu Vrutak 1,39 €5,56 €/kg
- ULTRA KREK.RUŽMA.MAS.250 g COLUSSI ULTRAnajniže u NTL-u 1,79 €7,16 €/kg
- ULTRA KREKERI 100gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,50 €5,00 €/kg
- ULTRA KREKERI SLANI 350 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,19 €6,26 €/kg