Bobi Flips kikiriki 3x90 g
1,50 €
5,56 €/kg · u 6 lanaca
u Konzumu
Prosječna
2,03 € 6 lanaca
Najviša
2,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,50 €5,56 €/kg
- Kaufland 1,79 €6,63 €/kg
- KTC 1,89 €7,00 €/kg
- Boso 1,99 €7,37 €/kg
- Djelo Vodice 2,39 €8,85 €/kg
- Trgovina Krk 2,59 €9,59 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858891166636. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,50 € (-25%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0067, 3.10.2026. (IVANA MEŠTROVIĆA 21, DRNIŠ)
- Kaufland
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1230, 3.10.2026. (Ul Ivana Cesmickog 26 Koprivnica)
- KTC
-
1,89 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Boso
-
1,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2411, 3.10.2026. (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
2,39 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BOBI BOBI FLIPS PARTY BAG 270 Gnajniže u Konzumu akcija 1,79 €6,63 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS RINGS KIKIRIKI 70 g BOBInajniže u Konzumu akcija 0,81 €11,57 €/kg
- FLIPS BOBI 270 gnajniže u Tommyju 1,69 €6,26 €/kg
- BOBI BOBI FLIPS 40 Gnajniže u Studencu akcija 0,39 €9,75 €/kg
- FILIR D.O.O. FLIPS 90 g BOBInajniže u Lidlu 0,65 €7,22 €/kg
- BOBI FLIPS KIKIRIKI 180 g BOBInajniže u Kauflandu 1,29 €7,17 €/kg