KOB.GRANIČAR.330g GAVRILOVIĆ
Najniža danas
6,15 €
18,64 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 6,15 €18,64 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 6,15 € (3.10.)
6,15 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858890206401. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
6,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GAVRILOVIĆ KOBASICA GRANIČARSKA 300 gnajniže u lancu Djelo Vodice 5,99 €19,97 €/kg
- GAVRILOVIC GRANICARSKA KOBASICA 300 G PREMIUM GAVRILOVICnajniže u Kauflandu akcija 4,79 €15,97 €/kg
- GAVRILOVIC GRANICARSKA KOBASICA MAXI GAVRILOVICnajniže u Plodinama akcija 13,90 €
- GAVRILOVIC GRANICARSKA KOBASICA NARESCI 80 G GAVRILOVICnajniže u lancu Jadranka 2,29 €28,62 €/kg
- Gavrilović Gavrilović Kobas.granič.maxi bez gl.600gnajniže u Kauflandu 11,99 €19,98 €/kg
- GAVRILOVIĆ KOB.GRANIČ.400 g XXLGAVRILOVIĆnajniže u Kauflandu 6,99 €17,47 €/kg